MN 

ÇATI SİSTEMLERİ

... SANATI ÇATIYA TAŞIDIK ...

panel çatı kaplama

SANDEVİÇ PANEL CEPHE VE ÇATI KAPLAMA

KENET ÇATI SİSTEMLERİ

kenet çatı sİstemlerİ

kenet çatı sistemleri

Sandevİç panel kaplama sİstemlerİ


HAKKIMIZDA


Modern ve kaliteli hizmet anlayışıyla yola çıkan firmamız 2010 yılında
İstanbul'da kurulduk.
Konusunda uzman kadromuz ve deneyimli ustalarımızla tamirat-tadilat işlerinizi, istediğiniz doğrultuda vaatlerle değil gerçek kaliteyle işimizi sunuyoruz.
Teknolojik gelişmeleri yakından takip eden, yeniliklere açık olan firmamız büyük-küçük cephe kaplama, çatı kaplama, fabrika binaları tadilat, villa, otel, okul, ofis, ev, daire, gibi işlerinizi büyük bir titizlikle yüksek kalite anlayışıyla zamanında teslim ederek siz müşterilerimizin memnuniyetini ön planda tutmaktadır. Tadilat ve Dekorasyon işlerinizi bize bırakın. Yaptığımız işin sorumluluğunu biliyoruz.

HİZMETLERİMİZ

Metal Kenetli Çatı Sistemleri

Kenet çatı sistemleri aliminyum veya boyalı galvaniz sac malzemelerden projelendirilerek üretilmektedir. İhtiyaçlara göre kalınlık 325-525 mm arasında değişmektedir, eğimi düşük ve detayları fazla olan çatılar için tercih edilen bir yöntem ve uygulamadır.

Konik veya içbükey-dışbükey uygulamalar rahatlıkla gerçekleştirilebilir ve uygulamadaki rahatlığı gerek klasik gerekse de modern mimari projeler için gerçekleştirilebilir.

Avantajlar ;

Özgün uygulama olanağı,Yüksek tasarım özgürlüğü,Kaplamaya entegre solar çözümler,Çevre sertifikalı ürünler,Tasarımda çarpıcı hatlar,Ekonomik olarak her bina formuna uygunluk,Bakım gerektirmez,Sade tasarım ve kolay montaj,Ön üretime sayesinde daha az alet kullanımı,Çok amaçlı çatı kullanımı

Diğer çatı kaplama ürünlerine nazaran su sızdırmazlık riskini daha azdır. Mahya üzerinden saçağa veya saçak üzerinden saçağa tek parça kenetlenebilmesi mümkündür. Özel montaj aksesuarları sayesinde birbirine kenetlenen levhalar metal yüzeylerin delinmesine ihtiyaç kalmadan montajı yapılır, bu işlem su sızdırmazlık riskini de oldukça düşürmektedir.

Uygulama sonucunda estetik ve modern bir hal alan kenet çatı sistemleri, oldukça kaliteli ve ekonomiktir ve üstte belirttiğimiz gibi avantajlara sahiptir.

Çatı ve Cephe Sandviç Panel Çatı Sistemleri

Sandviç Panel, iki kat boyalı galvaniz sac veya alüminyum levha arasına muhtelif kalınlık ve yoğunlukta taş yünü, cam yünü ya da EPS uygulanarak imal edilen kompozit çatı ve cephe kaplama malzemesidir.
Yüzey kaplaması olarak kullanılan estetik bir malzemelerdir. Çatı, cephe ve soğuk oda paneli olarak ayrılırlar. Sandviç Paneller, montaj kolaylığı ve aksesuar seçenekleri ile yapılarda alternatif çözümler sunan üstün nitelikte çatı ve cephe kaplama ürünleridir. Sandviç Panel kullanıldığı alanlarda oldukça üst seviyede ısı, su ve ses yalıtımı sağlar, yapılarda sıva ve boya gibi kaplamalara ihtiyaç bırakmaz.
Alt ve üst yüzeyler de kullanılan galvanizli sac, Coil Coating teknolojisi ile boyanmaktadır. Bu teknoloji, panellerin dış ortam koşulların da uzun yıllar boyunca korozyona dayanıklı ve çeşitli renk seçeneklerine sahip olmasını sağlar. Panel üretiminde değişik kalınlıkta yalıtım dolgusu, alüminyum ve sac kullanımı, farklı taşıyıcı sistemlere ve yapılara adapte olabilen malzeme seçenekleri sunmaktadır. Boyalı metallerde Polyester, PVDF, Plastisöl ve poliüretan boya çeşitlerinden biri kullanılmaktadır. Genelde, Sandviç Paneller için metallerde uygulanan standart boya çeşidi polyester boyadır.

TAMAMLANAN PROJELER

Tamamlanan projelerimiz

İSTANBUL/PENDİK İLÇESİNDE SANAYİ YAPISI ÇATI VE CEPHE KAPLAMA İŞLERİ
SANDEVİÇ PANEL KAPLAMA İŞLERİ
İSTANBUL/TUZLA SANDEVİÇ PANEL KAPLAMA VE ÇELİK KONSTRÜKSİYON İŞLERİ
FABRİKA İNŞAAT 4500 M2 SANDEVİÇ PANEL KAPLAMA YAPILDI.

İLETİŞİM

HARİTADA AÇ

İLETİŞİM

Şeyhli mah. Vadi sok. Aktürk sanayi sitesi No.6 A Blok/Zemin kat No:19 Kurtköy/Pendik/İstanbul
Türkiye

0216 771 79 42